Bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in op- en overslag van grote partijen bulk, is broei ontstaan in een grote berg plantaardig samengeperst product. Dit samengeperst product kan onder ander bestaan uit soja of zonnebloem producten.
Er kwam op diverse plaatsen rook uit de grote loods naar buiten. Gezien de grote van het pand en de lange duur werd opgeschaald naar middelbrand.
Een grote shovel van het bedrijf zelf was bezig met het uitrijden van de berg samengeperste pellets. Deze werd elders op het terrein neergelegd. De brandweer bleef de uitgereden pellets in de gaten houden middels een warmtebeeldcamera.
Nadat de brandweer samen met het bedrijf tot een plan was gekomen, rukte het merendeel van de brandweervoertuigen weer in. Er bleef één unit stand-by om eventueel in te grijpen mocht de situatie veranderen.
Het uitrijden heeft nog enkele uren in beslag genomen.