De politie heeft zaterdagmiddag drie mannen aangehouden op de Molenlaan in Rotterdam. De mannen worden er van verdacht dat zij kort daarvoor een brillenwinkel aan de Weissenbruchlaan in Rotterdam hadden overvallen.

De overvallers kwamen even na 16:30 uur de brillenwinkel in Rotterdam-Hillegersberg-Zuid binnen en schoten daarbij vermoedelijk in de lucht. Veel mensen waren getuigen van de overval, mede daardoor konden de overvallers even later niet veel verder worden aangehouden. Wat de overvallers buit hebben kunnen maken is onbekend.

Het is niet de eerste keer dat de brillenwinkel werd overvallen, in 2022 was het rond dezelfde periode in het jaar ook al raak. Voor deze overval werden twee overvallers van 16 en 19 jaar aangehouden omdat een oplettende buurman de vluchtscooter weghaalde.

DmY6Oy.jpg

fGPqHW.jpg

xTJ7Mz.jpg

h01cC6.jpg

14L6K2.jpg

aCg4gJ.jpg