Bij een schietpartij op een zorgboerderij in Alblasserdam zijn twee doden gevallen. Het gaat om een 34-jarige vrouw en een 16-jarig meisje. Een 12-jarige jongen en een 20-jarige vrouw raakten zwaargewond. Er is een verdachte aangehouden.
De schietpartij vond plaats op een zorgboerderij aan de Molensingel in Alblasserdam. Omstreeks 11:00 uur werden verschillende hulpdiensten, waaronder twee traumahelikopters, opgeroepen. Voor twee slachtoffers uit Alblasserdam en Dordrecht mocht de hulp niet meer baten. De andere twee personen uit Hendrik-Ido-Ambacht en Alblasserdam zijn zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht.
In de omgeving kon de politie een 38-jarige man uit Oud-Ablas met wapen aanhouden. Zijn motief is onbekend. Voor medewerkers en familieleden is opvang geregeld.