De politie is op zoek naar een man die bij de brand en explosie bij een snackbar aan de Parkweg zwaargewond zou zijn geraakt. Volgens getuigen zou er na de explosie van dinsdagnacht een man weggelopen zijn met brandende voeten.
De politie heeft afgelopen nacht ook een broek veiliggesteld die in brand heeft gestaan. De politie vermoed dat het slachtoffer medische hulp nodig heeft.
Dagbeelden laten goed zien hoe verwoestend de brand en de explosie afgelopen nacht zijn geweest. Door de brand moesten afgelopen nacht vijftig bewoners hun woning verlaten. Na enkele uren opgevangen te zijn in een nabijgelegen wijkcentrum konden zij rond 05:30 weer terug naar hun woning.
De forensische opsporing is woensdagochtend gestart met een uitgebreid sporenonderzoek bij het pand.









