Persoon omgekomen bij zware aanrijding A20 Schiedam (video)

Op de A20 bij Schiedam heeft vrijdagnacht een zware aanrijding plaatsgevonden. Daarbij zijn meerdere gewonden gevallen en is een persoon om het leven gekomen. De ravage is enorm.

In beide richtingen ligt de weg over een lengte van zo'n 500 meter bezaaid met brokstukken. De A20 richting Schiedam is volledig afgesloten. In de richting naar Hoek van Holland is alleen de rechter rijstrook nog open. Bij het ongeval waren ten minste drie voertuigen betrokken. Die raakten allemaal zwaar beschadigd.

De brandweer is ingezet omdat een persoon met zijn voertuig over de kop geslagen zou zijn en daarbij bekneld was komen te zitten. Direct bij aankomst bleken de hulpdiensten niets meer voor dit slachtoffer te kunnen betekeken.

De verkeersongevallenanalyse heeft veel brokstukken gemarkeerd en doet groot onderzoek. De weg is naar verwachting nog uren afgesloten.

UQDDDb.JPG

Npedt7.JPG

mxdO8g.JPG

eby3fx.jpg

kFRw4g.JPG

Urfcxa.JPG

6UGFLI.jpg