Man uit Rotterdam en Ouderkerk aangehouden in drugszaak

De politie in België heeft een 62-jarige Rotterdammer en een 31-jarige man uit Ouderkerk aan den IJssel aangehouden in een internationale drugszaak. Volgens de politie van Oost-Vlaanderen zijn er zes verdachten aangehouden in deze zaak. De verdachten komen uit Nederland en België.

Uit Nederland werden naast de Rotterdammer en de man uit Ouderkerk aan den IJssel ook een 30-jarige man aangehouden uit Etten-Leur. De verdachten zijn afgelopen woensdag voorgeleid aan de officier van justitie en blijven voorlopig vast zitten.

De verdachten worden in verband gebracht met meerdere grote hoeveelheden cocaïnesmokkel. Dit gebeurd voornamelijk vanuit Zuid-Amerika naar België. Bij huiszoekingen in Nederland en België werd onder meer twee miljoen aan cash geld gevonden. Ook werden er veertig auto's, negentig motorfietsen, juwelen, diamanten en luxe horloges in beslag genomen.