Op de Stieltjesstraat in Rotterdam is een speciaal team van defensie ingezet om flessen met zuur te onderzoeken en veilig te stellen. Specialisten in beschermende gaspakken hebben lange tijd onderzoek verricht.
Een CBRN-eenheid van defensie, gespecialiseerd in chemische, biologische, radiologische en nucleaire dreigingen, kwam ter plaatse om de flessen veilig te kunnen onderzoeken. Ook een brandweereenheid uit Luyksgestel (NB) kwam ter plaatse. Na een inzet die uren duurde zijn in totaal zeker vier flessen onderzocht en veiliggesteld.
De Stieltjesstraat is tijdens de inzet in beide richtingen afgesloten geweest. Tijdens deze afsluiting konden automobilisten de parkeergarage in de Maastoren niet betreden en verlaten.
Op 9 juni werden soortgelijke flessen gevonden op het Ernest Groosmanplein, één straat verderop van de Stieltjesstraat. Een vrouw die één van de flessen oppakte raakte gewond toen de fles ontplofte.