Een auto is in de nacht van vrijdag op zaterdag via de vangrail over de kop geslagen en aan de andere kant van de weg tegen een lantaarnpaal tot stilstand gekomen op de oprit van de A20 ter hoogte van Rotterdam-Centrum.
Behalve een ambulance kwam ook de brandweer uit Schiedam en Rotterdam-Hillegersberg ter plaatse omdat er mogelijk nog mensen aanwezig waren in het voertuig. Bij aankomst van de ambulance, die toevallig in de buurt reed, bleek dat alle drie de inzittenden al uit het voertuig waren. Ter controle zijn de inzittenden nagekeken en behandeld aan lichte verwondingen in de ambulance. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.
Nadat zowel het voertuig als de lantaarnpaal veiliggesteld was, kon de brandweer terug naar de kazerne. Een berger heeft de auto uit de bosjes gehesen en op vier wielen gezet. De oprit van de A20 was gedurende het incident afgesloten voor verkeer.